سامسونگگوشی هوشمند

سامسونگ مدیر طراحی از شرکت مرسدس بنز استخدام کرد

مدیریت بخش موبایل سامسونگ عوض شد. روز جمعه، این شرکت انتصاب Hubert H. Lee را به عنوان سرپرست تیم طراحی Mobile eXperience (MX) خود اعلام کرد، واحدی که مسئول طراحی برخی از محصولات سامسونگ، از جمله گوشی های پرچمدار سری Galaxy S است. Lee پس از مدتی به‌ عنوان مدیر ارشد طراحی مرسدس بنز چین، سمتی که باعث شد او تیم‌های طراحی این خودروساز را در چین و ایالات متحده رهبری کند.، به غول الکترونیک می‌پیوندد. سامسونگ گفت:
دیدگاه منحصربه‌فرد و خلاقانه او که بر اساس اخلاق و متد طراحی متمایز که کاربران با او پیش از این خو گرفته اند و دوست دارند به شکل‌ دهی گلکسی از نظر ظاهری و احساسی کمک می‌کند.”

احتمالا حداقل یک سال طول می کشد تا اثرات شروع به کار کردن Lee را بر روی محصولات سامسونگ شاهد باشیم. اطلاعات افشا شده از گوشی‌های بعدی سری Galaxy S این شرکت نشان می‌دهد که این گوشی‌ها بسیار شبیه گوشی‌های قبلی Galaxy S خود خواهند بود. علاوه بر این، همان طوری که با نحوه ی کار و توسعه اکثر گوشی های هوشمند آشنا هستید، سامسونگ احتمالاً از قبل از این انتفاقات بر روی طراحی پرچم‌دار ۲۰۲۴ خود کار کرده است. حتی پس از عرضه گوشی های تولید ۲۰۲۴ هم احتملا شاهد تغیرات اساسی در طراحی سامسونگ نخواهیم بود. از نقطه نظر طراحی، کمپانی ها سازنده گوشی های هوشمند چندان متمایل به اعمال تغیرات گسترده بر روی دستگاه های خود نیستند. اما با این حال Lee همانند Evans Hankey که در شرکت Apple جانشین Johny Ive شد و توانست تغیرات محدود اما تاثیر گذاری بر روی طراحی و جلوه گوشی های ایفون اعمال کند، احتملا شاهد اثرات او هم در آینده خواهیم بود.

نمایش بیشتر

علی رحمانی انارکی

سازنده سایت و کانال زتاتک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا